BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İvrindi MTAL’den ERASMUS+ Projesi

            ERASMUS+ Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelin Öğrenme Hareketliliği Projesi kapsamında “Medikal Mesaj Terapi Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi ile “Avrupa’da Sağlık Uygulamalarının İncelenmesi ve Staj Eğitimi” projesini tanıtmak ve bu projeler hakkında bilgi vermek amacıyla İvrindi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman KOPUK, Müdür Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Gonca CENGİZ, İngilizce Öğretmeni Yasin ADALI ve öğrenciler  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ’i ziyaret ettiler.  
İvrindi MTAL’den  ERASMUS+ Projesi

      ERASMUS+ Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelin Öğrenme Hareketliliği Projesi kapsamında İvrindi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik Bölümü öğrencilerine yönelik “Medikal Mesaj Terapi Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi ile Acil Tıp Teknisyenliği Bölümü öğrencilerine yönelik “Avrupa’da Sağlık Uygulamalarının İncelenmesi ve Staj Eğitimi” projesini tanıtmak ve bu projeler hakkında bilgi vermek amacıyla Okul Müdürü Süleyman KOPUK, Müdür Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Gonca CENGİZ, İngilizce Öğretmeni Yasin ADALI ve öğrenciler  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ’i ziyaret ettiler.

          İVRİNDİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´NDEN  2 ERASMUS+  PROJESİ

        “Medikal Mesaj Terapi Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında İvrindi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 Hemşirelik Bölümü öğrencisi ile 15 Şubat-8 Mart  2015 tarihleri arası staj eğitimi için İtalya’ya gidildi.

      “Avrupa’da Sağlık Uygulamalarının İncelenmesi ve Staj Eğitimi” projesi kapsamında 5-20 Nisan 2015 tarihleri arasında 10 Acil Tıp Teknisyenliği Bölümü öğrencisi ile staj eğitimi için Macaristan’a , 3-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında da 16 öğretmen ile birlikte sağlık uygulamalarının incelenmesi amacıyla Avusturya’ya gidilecektir.

       Okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ,  Sağlık Meslek Liselerinden mezun olan öğrencilerinin iş bulma imkanı daha fazla olduğunu belirterek öğrencilere hedeflerini büyük tutmalarını istedi. “İvrindi’mizin de projelerde söz sahibi olmasını istiyoruz. Bu projede emeği geçen okul müdürlerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

İvrindi MTAL Ziyaret  İvrindi MTAL Ziyaret

İvrindi MTAL Ziyaret  İvrindi MTAL Ziyaret

İvrindi MTAL Ziyaret  İvrindi MTAL Ziyaret

İvrindi MTAL Ziyaret  İvrindi MTAL Ziyaret

İvrindi MTAL Ziyaret

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.