BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İvrindi ve Karesi AİHL´ den Müdürümüze Ziyaret

       Karesi İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet BEKDÜZ, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet ÇAM, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇAKAL, İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Vekili Mustafa YÜCEL, İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Tahsin KIVRAK, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde dereceye giren öğrenciler ve Ersan BOZKURT adlı veli ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ’i ziyaret etti.I
İvrindi ve Karesi AİHL´ den Müdürümüze Ziyaret

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, öğretmen ve öğrencilerimizin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmelerinin ardından “Öğrencilerimizin başarısında bizlere, siz idarecilerimize ve öğretmenlerimize büyük iş düşüyor. Cumhurbaşkanımızın çizdiği o vizyonel çizgide hepimizin çalışması lazım. Başarılı öğretmenlerimizle bu öğrencilerimizin iyi yetiştirilmesini istiyoruz. İmam Hatip okullarının kurumsal kültürün devam etmesinin ve bu büyünün bozulmamasının gerektiğine inanıyor, çocuklarımızın elde ettiği başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki yıllarda da başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

BAŞARILI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

        Sosyal ve Kültürel faaliyetlerde başarılı olarak ilimizi ve okullarını gururlandıran Karesi İmam Hatip Lisesi ve İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimize çeşitli hediyeler veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, öğrencilerimizle tek tek sohbet ederek sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde öğrencilerimizin başarı haberlerini duymaktan son derece mutlu olduklarını belirterek emeği geçen öğretmenlerimizi kutladı.

 

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.