BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeş Okul Öğrencilerinden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   “Kardeş Okul Projesi” kapsamında, Kütahya İli Domaniç İlçesi Hisar İlkokulu ile Balıkesir Karesi Atatürk İlkokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Kardeş Okul Öğrencilerinden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   Ziyarete, her iki okulun öğrencilerinin yanı sıra Domaniç Hisar İlkokulu Müdürü Zekai Kara, sınıf öğretmenleri Burçin Toy, Tuba Yavuz ve Okul Aile Birliği Başkanı  Ali Şahin ile Atatürk İlkokulu  Müdürü Cemil Çakır, müdür yardımcısı  Emine Çam Uzun, sınıf öğretmeni İnci Akkuş katıldı.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, kardeş olmanın önemine değindi.  “Kardeşlik eğitiminin ilk uygulandığı yer olan ailede çocuklar, kardeş kavramının ne kadar önemli olduğunu öğrenirler. Kardeşliğin oluşması, korunması ve geliştirilmesi toplumsal bir değerdir. Kardeşlik eğitiminin verileceği eğitim kurumlarının başında da okullar gelmektedir. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, okullarımızı böylesine güzel bir projede yer aldıkları için tebrik ediyor, çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmelerin sağlamak ve eğitimin kalitesini yükseltmek amacıyla “Kardeş Okul Projesi” ni destekliyoruz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, elimizden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz.’ dedi.

      Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

20-04-2016  20-04-2016

20-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.