BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karesi SYAL’den “7. Geleneksel Türk Halk Müziği Konseri”

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan “7. Geleneksel Türk Halk Müziği Konseri” ne katıldı.
Karesi SYAL’den “7. Geleneksel Türk Halk Müziği Konseri”

     Salih Tozan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

      Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi  Müzik Öğretmeni Kemal Cemil Taşdemir´in şefliğinde gerçekleştirilen “7. Geleneksel Türk Halk Müziği Konseri” nde öğrenciler birbirinden güzel türküler seslendirdi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız konser programı sonunda yaptığı konuşmalarında, “Sırrı Yırcalı Anadolu Lisemizin akademik başarısının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle de öne çıkması bizler için gurur vesilesi oldu. Emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” sözlerine yer verdi. 

 

24-03-2017  24-03-2017

24-03-2017  24-03-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.