BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurum Standartlarının Yaygınlaştırılması Toplantısı

“Kurum Standartlarının Yaygınlaştırılması”  toplantısı 29 Nisan 2015’te saat 13:00’de   İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Hüseyin AŞIK yönetiminde, İKS İl Birim Çalışanı Canan YILDIZ ve yirmi ilçeden birer görevlinin katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Kurum Standartlarının Yaygınlaştırılması Toplantısı

    Sisteme veri girişi sağlayacak MEBBİS veri tabanı üzerindeki ‘Kurum Standartları Modülü’  yurt genelindeki okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, imam hatip ortaokullarında 27 Mart 2015 tarihi itibari ile açılmıştır. Toplantıda veri tabanına ilişkin detaylı bilgilendirme yapılmıştır.

    “Kurum Standartları Sistemi” uygulama öncesi tamamlanması gereken çalışmalar ile eğitim kurumlarında yapılacak iş ve işlemler  olmak üzere iki ana başlık üzerinde detaylı açıklamalar yapılmıştır. Her ilçeden görevli olan kişiler okul müdürlerine bu ana başlıklara ilişkin detaylı açıklamalar yapmaları ve  verileri zamanında sisteme girmeleri gerektiği  konusunda bilgilendirilmeleri önemle belirtilmiştir. 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.