BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Merkezi Yöneticileri İş Birliği Toplantısı Dursunbey’de Yapıldı

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz başkanlığında Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Biriminden sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan Demirtaş ve Mesleki Eğitim Merkezi yöneticilerinin katılımları ile Dursunbey Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonunda iş birliği toplantısı yapıldı.
Mesleki Eğitim Merkezi Yöneticileri İş Birliği Toplantısı Dursunbey’de Yapıldı

        Mesleki Eğitim Kurulunun 27. Kurul kararlarının değerlendirilmesi, tmek.gov.tr sayfasının kullanımı, Erasmus+ AB Projeleri ile ilgili sunum ve bilgi paylaşımı, İlimiz Mesleki Eğitim Merkezlerinde yapılan çalışmaları değerlendirmek, bilgi alışverişinde bulunmak, uygulama birliğini sağlamak ve karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri geliştirmek amacıyla, gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz başkanlığında Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Biriminden sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan Demirtaş ve Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Gönen, Havran, Karesi, Susurluk, Sındırgı Mesleki Eğitim Merkezi yöneticileri katıldı.

EN YAKIN ZAMANDA MESLEKİ EĞİTİM SORUNLARININ PAYLAŞILACAĞI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİN SUNULACAĞI BİR ÇALIŞTAY YAPILACAK

       Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan Demirtaş’ın, Mesleki Eğitim Merkezi yöneticilerine İlimizdeki çırak, kalfa, usta değişiminin son üç yıldaki sayısal verilerini paylaştığı sunumunun ardından, Mesleki Eğitim sorunlarının paylaşılacağı ve çözüm önerilerinin sunulacağı, Balıkesir Oda Temsilcilerinin de katılacağı bir çalıştayın en yakın zamanda yapılması kararı alınarak toplantı sona erdi.

 

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.