BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Döneme Hazırlık Çalıştayı Tamamlandı

       Balıkesir ili genelinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda 2015-2016 eğitim öğretim yılına hazırlık olarak, etkileşimi ve kaliteyi artırmak, iş birliği ve okullarda uygulama birliği sağlamak, karşılaşılan sorunları ve çözüm önerilerini tartışmak amacıyla “Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Döneme Hazırlık Çalıştayı’’, Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mesut SOLAK başkanlığında, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN ve 20 ilçemizin 64 Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne bağlı okul müdürlerinin katılımıyla 14-15 Eylül 2015 tarihleri arasında Ayvalık Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi.
Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Döneme Hazırlık Çalıştayı Tamamlandı

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNİN GENEL SORUNLARI TESPİT EDİLDİ

        14 Eylül Pazartesi günü başlayan “Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Döneme Hazırlık Çalıştayı’’ nın ilk gününde Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin genel sorunları tespit edilerek, grupların tartışmalarının ardından grup sözcüleri çözüm önerilerini tek tek okuyarak nihai çözüm raporu hazırlandı.

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLERİN PAYLAŞILMASI VE DEĞERLENDİRİLMESİ KARARI ALINDI

       Baıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa SOLAK’ın da katıldığı “Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Döneme Hazırlık Çalıştayı’’ nın 2. gününde alan türlerine göre gruplar oluşturularak türlere göre özel sorunlar ve çözüm önerileri tespit edilip yine grup sözcülerinin çözüm önerilerini sunmalarının ardından eğitimde iyi örnekler paylaşılması ve genel değerlendirme yapılması kararlarının alınmasıyla çalıştay sona erdi.

 

  

  

  

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.