BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında iş birliğini güçlendiren bir protokol imzalandı.
Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Halı sahaların Müdürlüğümüze devri ile ilgili olan protokol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp tarafından imzalandı. Müdürlüğümüzde gerçekleşen imza töreninde yeterli fiziksel ve eğitsel altyapı oluşturularak öğrencilerin spor aktivitelerine erişimlerinin sağlanması, sporun tabana yayılması, öğrencilerin erken yaşta spora yönlendirilmesi, beden eğitimi ve spor alanında ihtiyaç duyulan alanlar için nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi, gençlerimizin bilişsel ve akademik becerilerinin geliştirilmesinin yanısıra fizyolojik, psikolojik ve sosyal anlamda da desteklenmesinin önemli olduğu vurgulandı.

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzalananan protokol; Gömeç ilçesi Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu, Edremit ilçesi 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu ile İmam Hatip lisesi okul bahçelerine halı sahaların yapımı ve sonrasındaki bakım ve kullanımını kapsıyor.

26-05-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.