BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI İLÇELERİMİZE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİYOR

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, eğitim öğretim faaliyetlerini ve eğitim yatırımlarını yerinde incelemek için ilçelerimize ziyaretler gerçekleştiriyor.
MÜDÜRÜMÜZ ALİ TATLI İLÇELERİMİZE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİYOR

İnşaat Çalışmaları Yerinde İncelendi

Müdürümüz Ali Tatlı, Edremit ilçemizde yapımı devam eden Mustafa Serin Fen Lisesi, Zeytinli İlkokulu ve Ortaokulu inşaat çalışmalarını İlçe Millî Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer eşliğinde yerinde inceledi. Okul inşaatlarının en kısa sürede tamamlanması için tüm çalışmaları yakından takip eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, öğrencilerimizin en kısa sürede yeni okul binalarında eğitim öğretim görmeleri için sahada gerekli çalışmaları yürüttüklerini ifade etti.

Öğrencilerimizin teknolojik alt yapıya uygun, modern okul ve sınıflarda eğitim görmeleri için Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından tüm imkânların seferber edildiğini vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; inşa edilen yeni okulların fiziki olanakları, atölye, donanım ve sunduğu fırsatlarla ilimizde eğitim öğretime önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

Pansiyon Ziyaretleri Devam Ediyor

Müdürümüz Ali Tatlı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Özen eşliğinde Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi öğrenci pansiyonunu ziyaret etti. Öğrencilerimizle bir araya gelerek pansiyonun farklı alanlarında incelemelerde bulunan Müdürümüz; "Öğrencilerimizin pansiyonda geçirdikleri süre içerisinde daha kaliteli hizmet almaları ve pansiyonlardaki yaşam alanlarının öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması hedefiyle çalışmalar sürdürüyoruz. Bütün çabamız çocuklarımızın ve gençlerimizin daha mutlu ve huzurlu ortamlarda başarıya odaklanabilmelerini sağlamaktır." dedi.

Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Balıkesir'de başarının artması adına öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte el ele vererek güçlü bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Müdürümüz, "Eğitim ahlaklı ve iyi insan yetiştirme sürecidir. Kendi yetenek ve kapasitesini bilen, geleceğe umutla bakan bir nesil için çalışmalarımızı gönül birliğiyle sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.

Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimizle El Ele Vererek Hedeflerimize Ulaşıyoruz

Okul ziyaretleri kapsamında Karesi Kabakdere İlkokulu ve Ortaokulunu da ziyaret ederek incelemelerde bulunan Müdürümüz; öğrencilerimizin öğretmenleriyle yaptığı etkinlikleri, faaliyetleri ve çalışmaları izleyerek tek tek ilgilendiği öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Öğrencilerimizi büyük bir gayret ve özveriyle yetiştirmeye çabalayan öğretmenlerimizle bir araya gelerek sohbet eden Müdürümüz Ali Tatlı, "Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesi ve mutlu bireyler olarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanması asıl hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için,  sizlerin eğitim ve öğretime yapacağınız katkılar çok önemli ve değerlidir. Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, ilimizin eğitim kalitesini daha yükseklere çıkartmak amacıyla okuyan, araştıran, millî ve manevi değerlerine bağlı, topluma faydalı nesiller yetiştirmek için öğretmen, öğrenci ve velilerimizle hep beraber sabırlı ve gayretli şekilde çalışmaktayız. Her bir öğrencimize akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde de verdiğiniz emeklerden dolayı siz kıymetli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum." sözlerine yer verdi.

16-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-202316-01-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.