BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Bigadiç’te Öğretmen ve Öğrencilerle Buluştu

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Bigadiç ilçesindeki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek okullarda incelemelerde bulundu.
Müdürümüz Bigadiç’te Öğretmen ve Öğrencilerle Buluştu

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Bigadiç ilçesine yapmış olduğu ziyaret programı kapsamında ilk olarak Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan’ı ardından Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu makamında ziyaret etti.

OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI 

     Bigadiç’teki okulların eğitim öğretim alanındaki son durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe’den bilgi alan Müdürümüz Şahan Çöker, akabinde yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar, faaliyetler ve projeler hakkında görüş alış verişinde bulunmak üzere ilçemizdeki okul müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile işbirliği içinde birlikte güzel projelere imza atma temennisinde bulunarak yeni eğitim öğretim yılında kendilerine başarılar diledi.

  BİGADİÇ’TEKİ OKULLARA ZİYARET 

    Bigadiç ilçesi programı kapsamında ziyarette bulunduğu okulları gezerek okul müdürlerinden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, öğrencilerin gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmalarının yanında, kütüphaneler ile Z Kütüphaneleri de inceledi. Sınıfları da ayrı ayrı gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin derslerine katıldı. İstek ve önerilerini dinledi. Sorularını cevaplandırdı.

   Öğrencilerin oynayarak öğrendiği drama çalışmalarına da konuk olan Müdürümüz, onların oyunlarına eşlik etti. Heyecanlarına ortak oldu. Beraberinde öğrencilerle, onları geliştiren, yetiştiren başlı başına bir eğitim alanı olan drama ve diğer sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

BİGADİÇ YAĞCILAR YBO’YA ZİYARET 

    Bigadiç Yağcılar YBO’yu da ziyaret eden müdürümüz Şahan Çöker, okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerle görüş alış verişinde bulundu. Öğrencilerin yaşam alanlarını da gezerek sosyal donatıları ile mutfaklarını denetledi. Okul temsilcisi öğrencimizden okulu ve arkadaşları adına taleplerini ve önerilerini dikkatle dinledi. Geleceğe güvenle bakan sağlıklı ve başarılı nesiller için ihtiyaçların en kısa sürede tamamlanarak gerçekleştirilmesi hususunda gerekli talimatları verdi.

    Akşam yemeğinde öğrencilerle bir araya gelen Müdürümüz, sonrasında öğrencilerle birlikte ders çalıştı. Sohbetlerine eşlik etti. Geleceğe dair hayallerine ve düşüncelerine ortak oldu. Öğrencilere güveninin tam olduğu belirterek okullarındaki eksiklerin giderilmesi hususunda gerekli çalışmaların en kısa zamanda yapılacağının ve her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi.  

ÖĞRETMENLERLE TOPLANTI  

   Ziyarette bulunduğu okullarda öğretmenlerle öğretmenler odasında toplantı yapan Müdürümüz Şahan Çöker, öğrencilerimizin başarısının hepimizin başarısı olacağını vurgulayarak 2016-2017 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilmesi planlanan projeler, çalışmalar, faaliyetler ile ilgili kendileriyle istişarede bulundu. Öğretmenlerin taleplerini ve önerilerini dinledi. Eğitim camiamızdaki uyum ve özverili çalışmanın başarıyı getireceğini ifade ederek idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

03-11-2016  03-11-2016

03-11-2016  03-11-2016

03-11-2016  03-11-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.