BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Gömeç’in Öğrencileriyle Buluştu

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Gömeç ilçesindeki okulların öğrencileriyle bir araya geldi.
Müdürümüz Gömeç’in Öğrencileriyle Buluştu

   İlk olarak Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran’ı makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Sayın Kaymakamımız ile Gömeç ilçemizin eğitim yatırımları ve ihtiyaçları, eğitimin kalitesinin artırılması ve fiziki şartların daha da geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu.

    Ardından Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı da makamında ziyaret etti. İlçede eğitim öğretim adına yapılacak ortak çalışmaların konuşulduğu ziyarette yeni eğitim öğretim yılında birlikte güzel projelere imza atma temennisinde bulunuldu.

   Buradan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Gömeç’teki okulların eğitim öğretim alanındaki son durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Ayaz’dan bilgi aldı. Yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar, projeler ve faaliyetler hakkında ilçemizdeki okul müdürleriyle de bir toplantı gerçekleştirerek kendilerine başarılar diledi.

ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARISI HEPİMİZİN BAŞARISI

    Müdürümüz Şahan Çöker, Gömeç´te ziyarette bulunduğu 6 Eylül Çok Programlı Anadolu Lisesi, Hacıoğlu İlkokulu, Hacıhüseyinler İlkokulu – Ortaokulu, Ahmet Tulun Himam İlkokulu, İlkkurşun Anaokulu, Gömeç İmam Hatip Ortaokulu, Karaağaç Ahmet Karakaş İlkokulu- Ortaokulu’nda incelemelerde bulunarak okulların eğitim ve öğretim durumu hakkında okul müdürleri ile görüş alış verişinde bulundu.

     Okullarımızı etkileşimli tahta ve internet teknolojileriyle donatılıp öğrencileri dijital dünyayla buluşturacak olan Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane)’yi de gezdi. Her zaman olduğu gibi bu konuda da öğretmenlere büyük görev düştüğünü, eğitimin, medeniyetin ve insanlığın özünün kitaplar ile kütüphaneler olduğunu ifade etti.

HER BİR ÖĞRENCİMİZ BİZİM İÇİN SON DERECE ÖNEMLİ

   Öğrencilerle bir araya gelmek, yalnız olmadıklarını hissettirmek ve daima yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla Gömeç’te olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, istenilen başarıyı yakalamak ve hedeflere ulaşmak için özveriyle ve gayretle çalışılması gerektiğini, öğrencilerimizin başarısının hepimizin başarısı olacağını belirtti. Sınıfları da gezerek öğrencilerle ayrı ayrı ilgilendi. Onlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diledi.

EĞİTİM EKİP VE GÖNÜL İŞİ

   Gömeç’in kırsal mahallerindeki okullarda yaptığı incelemelerde velilerle de görüşen müdürümüz, onların görüşlerini ve taleplerini dinledi. Eğitimin tek başına yapılacak bir iş olmadığı, ekip ve gönül işi olduğu noktasında velilerimizin göstereceği hassasiyetin önemini vurguladı. Her bir öğrencimizin özellikle de kırsal mahallelerde eğitim gören öğrencilerimizin eğitiminin son derece mühim olduğuna değinerek eksiklerin giderilmesi hususunda gerekli çalışmaların en kısa zamanda yapılacağını ifade etti. 

 

30-09-2016  30-09-2016

30-09-2016  29-09-2016

30-09-2016  30-09-2016

01-10-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.