BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Havran’da Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Havran ilçesindeki okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Müdürümüz Havran’da Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Havran ilçemize yapmış olduğu ziyaret kapsamında ilk olarak Havran Kaymakamı Yasin Öztürk’ü, ardından Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u makamında ziyaret etti.

   Havran’daki okulların eğitim öğretim alanındaki son durumu ile ilgili Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu’dan bilgi alan Müdürümüz akabinde okul müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda eğitimin her kademesinin ayrı bir önem taşıdığını vurgulayarak yeni eğitim öğretim yılında eğitim adına yapılacak proje, faaliyet ve çalışmalar hakkında okul müdürlerini bilgilendirdi.

MÜDÜRÜMÜZ HAVRAN’DAKİ ÖĞRENCİLERLE

  Havran ilçesinde ziyarette bulunduğu okulların Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane)’lerini de gezerek öğrencilerin gerçekleştirdiği etkinlikleri ve çalışmaları inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, sonrasında öğrencilerle sınıflarında bir araya geldi. Derslerine konuk oldu. Gelecekten beklentilerine, umutlarına, hayallerine eşlik etti. Heyecanlarını paylaştı. Birlikte neler başarabilecekleri üzerine görüş alış verişinde bulundu.

MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLER ODASINDA

   Yarınlarımız olan öğrencilerimizin eğitimi adına ne tür çalışmalar yapılabileceği ile ilgili öğretmenlerimizle öğretmenler odasında görüşen Müdürümüz, onların istek ve önerilerini dinledi. Balıkesir genelini kapsayan ve öğrencilerimize farkındalık katacak olan BENGİ projesini anlattı. Başarılı bir eğitimin iyi bir iletişimle sağlanabileceğini belirterek yapılacak her türlü yararlı çalışma ile ilgili öğretmenlerin desteğini istedi.

MİLLİ KAHRAMANIMIZ KOCA SEYİT’E ZİYARET

   Havran’ın Kocaseyit Mahallesinde yer alan “Kocaseyit Anıtı ve Müzesi”ni de gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker,  Çanakkale Zaferi´nin kahramanlarından Seyit Onbaşı’yı kabri başında ziyaret etti.

 

19-10-2016  19-10-2016

19-10-2016  19-10-2016

19-10-2016  19-10-2016

19-10-2016  19-10-2016

19-10-2016  19-10-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.