BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İvrindi Korucu YBO Öğrencileriyle Buluştu

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, İvrindi ilçesindeki Korucu YBO’da öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Müdürümüz İvrindi Korucu YBO Öğrencileriyle Buluştu

MÜDÜRÜMÜZ ŞAHAN ÇÖKER KORUCU YBO’DA  

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, İvrindi ilçesindeki Korucu YBO’yu ziyaret ederek okul müdürü Mehmet Yıldırım’dan bilgi aldı. Öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmaları inceledi. Öğrencilerin yaşam alanlarını, sosyal donatıları ile mutfaklarını denetledi. Okuldaki eksiklerin en kısa zamanda giderilmesi hususunda gerekli talimatları verdi.

     NE KADAR MUTLU OLURSANIZ O KADAR BAŞARILI OLURSUNUZ 

     Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Müdürümüz, onların kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı. İstek ve önerilerini dinledi. En büyük gücün hayal gücü olduğunu belirterek bu gücü iyi kullanmalarını ve her zaman morallerinin yerinde olmasını istedi. Çocuklara olan güveninin tam olduğunu ifade ederek mutlu olduklarında ve istediklerinde her şeyi başarabileceklerini söyledi. Böylesine güleç yüzlü, morali yerinde ve mutlu çocukların daha iyi bir ortamda eğitim alabilmeleri için her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi.

ATA SPORUMUZ CİRİT

     Geleneksel spor dallarımızın en heyecanlısı olan cirit atma çalışmasına da konuk olan Müdürümüz, öğrencilerle cirit atarak onların heyecanlarına ortak oldu. Sonrasında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. 

İYİ İNSAN YETİŞTİRMEK HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ 

    Öğretmenlerle, öğretmenler odasında toplantı yapan Müdürümüz Şahan Çöker, akademik başarının elbette önemli olduğunu ama iyi insan yetiştirmenin her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayarak 2016-2017 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilmesi planlanan projeler, çalışmalar, faaliyetler ile ilgili kendileriyle istişarede bulundu. Balıkesir’in eğitim vizyonu ve Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi hakkında bilgi verdi. Öğretmenlerin taleplerini ve önerilerini dinledi. Eğitim camiamızdaki uyum ve özverili çalışmanın başarıyı getireceğini ifade ederek idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. 

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.