BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Sındırgı´ya Ziyaret ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

        İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR ile birlikte 06 Ağustos 2015 Perşembe günü BALIKESİR´in Sındırgı ilçesinde bir dizi ziyaretlerinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.        
Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Sındırgı´ya Ziyaret ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF CENGİZ’DEN SINDIRGI İLÇESİNE  ZİYARET

 

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR ile birlikte 06 Ağustos 2015 Perşembe günü BALIKESİR´in Sındırgı ilçesinde bir dizi ziyarette bulundular.

       İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR ile birlikte ilk önce Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim IŞIK’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

      Daha sonra Sındırgı Kaymakamı Ercan ATEŞ’e bir ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ ile Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR, Sındırgı Kaymakamı Ercan ATEŞ ile bir süre sohbet etti. Ardından çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR ile birlikte son olarak Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem YAVAŞ’ı ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

 

BALIKESİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  

        Balıkesir İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent BAYRAKTAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Haydar AYDIN, Turhan DEMİRTAŞ, Mustafa URAS, Hüseyin AŞIK, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih AKA, Ferhan ŞAHİN ve 20 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımı ile 06 Ağustos 2015 tarihinde Sındırgı Eman Termal Otelde gerçekleştirildi.

         İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ başkanlığında gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısında,  eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere 14 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirilen Bakanlığımızın İl Milli Eğitim Müdürleri toplantısında alınan kararlar, dershanelerin temel liselere dönüşümleri, hafta sonu kursları,  Eğitim Öğretim Teşviki, yatırımlar, öğrenci kılık kıyafetleri, 2015-2016 eğitim öğretim yılında tüm okullarda öğretmenlerin sınıflarının akademik başarılarını daha kolay değerlendirebilecekleri not analizi yapılması konuları ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin dilek ve temennileri görüşüldü.                                                                                                                          

 

 

 

  

  

  

  

  

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.