BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih AKA ile birlikte yapımı devam eden Susurluk Anadolu Lisesi ve yapımı tamamlanan Mehmetçik Ortaokulu, Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu İmam Hatip Lisesi, Bandırma İmam Hatip Ortaokulu, Bandırma Enerjisa Fen Lisesi ve Okullar Vadisi’nde incelemelerde bulundu.
Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, 2014-2015 yılı yatırımları kapsamında Susurluk, Erdek ve Bandırma ilçelerini ziyaret ederek burada yapımı devam eden ve yapımı tamamlanan okulları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BU SENE DE ÇOK DAHA FAZLA YATIRIMLAR YAPACAĞIZ

     2015 yılı itibariyle Balıkesir’de eğitim alanında çok büyük mesafeler alındığını sadece 2014-2015 yılı yatırımlarımın tutarının 237 milyon olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, 2002 yılı itibaren günümüze kadar Yüzde 50’lik bir artış ile 6 bin derslikten 9 bin dersliğe yükseldiklerini dile getirdi. Bu sene de çok daha fazla yatırımlar yapılacağını Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimize, velilerimize, halkımıza hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını belirtti.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YUSUF CENGİZ  SUSURLUK, ERDEK VE BANDIRMA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ ilk olarak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih AKA ve Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNGÖRÜ ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından yapımı devam eden 24 derslikli Susurluk Anadolu Lisesi ile yapımı tamamlanan 18 derslikli Mehmetçik Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. Daha sonra Erdek´e geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih AKA ile birlikte Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer CEYLAN’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu İmam Hatip Lisesi’nde de incelemelerde bulundu.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, son olarak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih AKA ile birlikte Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin PİRCİOĞLU’nu ziyaret ederek Bandırma Enerjisa Fen Lisesi, yapımı devam eden 24 derslikli Bandırma İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. Ayrıca Okullar Vadisi’nde yapılacak olan 40 derslikli Anadolu Lisesi ve spor salonu ile 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 200 kişilik pansiyon hakkında bilgi aldı.

 

  

  

  

    

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.