BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Yeni Öğretmenevi´ne Ziyaret

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ  yapımı tamamlanan Balıkesir Yeni Öğretmevi ve Akşam Sanat Okulu binasını gezerek incelemelerde bulundu.
Müdürümüz Yusuf CENGİZ´den Yeni Öğretmenevi´ne Ziyaret

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ,  Balıkesir Altıeylül Yeni Öğretmevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Tahir ÇETİN’den bilgi aldı.Yeni Öğretmevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Tahir ÇETİN, hizmet binasının bölümlerini tanıttı.

Bodrum Katta: Ana Mutfak, Soğuk-Sıcak Erzak Depoları, Sığınak, Ütü Odası, Bay-Bayan Mescitler, Bay-Bayan Abdest alma yerleri, Bay-Bayan WC´ ler, Kazan Dairesi, Bay-Bayan Personel Giyinme Odaları, Çamaşırhane, Malzeme Depoları, Fitnes Salonu, Aletli Jimlastik Salonu, İnternet Odası, Bay-Bayan Kuaför Salonları, Kafeterya, Bay-Bayan WC´ ler yer almaktadır.

Zemin Katta: Lobi, Resepsiyon, Dinlenme Salonu, Restaurant, İdare Odaları, VİP Salonu, Kafeterya bulunmaktadır.

1. Katta: Otel Odaları (2 Suit, 2 Engelli, 16 Normal; Toplam 20 Oda) Çok Amaçlı Salonlar (Turkuaz (200 Kişi)-Zambak (200 Kişi)-Orkide (200 Kişi)

2. Katta: Otel Odaları (2 Suit Oda, 19 Normal Oda; Toplam 21 Oda) ve Çok Amaçlı Bengi Salonu (Masa Düzeninde 600 Kişilik, Masasız 900 Kişilik)

Çatı Katı: Teras Kafeterya (Kapalı ve Açık Alanlar)

Toplam Oda Sayısı: 64

Toplam Yatak Kapasitesi: 175

Toplam Salonların Kapasitesi: 1850

Toplam Arsa Alanı: 5781m2

Binanın Oturduğu Alan: 1672 m2

Binanın Toplam Kapalı Alanı : 8000 m2

Yeşil Alan Toplamı : 3000 m2

Toplam  Otopark Alanı : 700 m2

Kaba inşaat bedeli, Öğretmenevi işletme gelirlerinden karşılanmıştır.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ,   öğretmenevi hizmet ünitelerini tek tek dolaşıp genel düzen ,temizlik ve işleyişinden memnun kaldığını ifade ederek  Yeni Öğretmevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Tahir ÇETİN ve tüm öğretmenevi çalışanlarına teşekkür ederek ayrıldı.

       Balıkesir Altıeylül Yeni Öğretmevi ve Akşam Sanat Okulu’nun tanıtımı 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü gerçekleştirilecektir.

 

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.