BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzden Edremit’te Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ ile birlikte yapımı devam eden 18 derslikli Edremit İmam Hatip Ortaokulu ile yine 18 derslikli Edremit Akçay İmam Hatip Ortaokulu‘nda incelemelerde bulundu.
Müdürümüzden Edremit’te Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, 2014-2015 yılı yatırımları kapsamında Edremit ilçesini ziyaret ederek burada yapımı devam eden okulları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ’ tan bilgi aldı.

2015 YILINDA EDREMİT’E 84 DERSLİK VE 300 KİŞİLİK 1 SPOR SALONU KAZANDIRIYORUZ

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, 2015 yılı itibariyle Balıkesir’de eğitim alanında çok büyük mesafeler alındığını belirtti. Son 10 yılda Edremit’e hayırseverlerimizin desteği ile 40 derslik, devlet desteğiyle 151 derslik olmak üzere 191 derslik yapılmasına rağmen sadece 2015 yılında 18 derslikli Edremit İmam Hatip Ortaokulu, 24 derslikli Edremit Akçay İlkokulu, 24 derslikli Edremit İlkokulu, 18 derslikli Edremit Akçay İmam Hatip Ortaokulu ile toplam 84 derslik ve Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine 300 kişilik 1 spor salonunu Edremit’te kazandırıyoruz. Bu sene de çok daha fazla yatırımlar yapılacağını Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimize, velilerimize, halkımıza hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını sözlerine ekledi.

İLÇELERDEKİ YAPIMI TAMAMLANAN VE YAPIMI DEVAM EDEN OKUL ZİYARETLERİ SÜRDÜRECEK

        Daha önce Susurluk, Erdek ve Bandırma ilçelerinde yapımı tamamlanan ve yapımı devam eden okulları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Edremit ziyaretinin ardından diğer ilçelerdeki yapım aşamasındaki okul ziyaretlerini sürdürecektir.                                                            

 

  

  

    

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.