BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü Koltuğunda

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet CENGİZ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Altıeylül Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Yahya EROĞLU ve 7/C sınıfı öğrencisi Bensu CANBEY ile 7/A sınıfı öğrencisi Alper Tunga MADEN’i makamında kabul etti.
Öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü Koltuğunda

      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna Altıeylül Mehmetçik Ortaokulu 7/C sınıfı öğrencisi Bensu CANBEY ile 7/A sınıfı öğrencisi Alper Tunga MADEN oturdu.

       İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet CENGİZ, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Ülkemizdeki çocuklar ile dünyadaki çocukların esenliğine, barışına, mutluluğuna sebep olmasını diliyorum. 95 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkanlığında kurduğumuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde görev yapan büyüklerimizi ve şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Bundan sonraki süreçte görevi bizden sonra size devrediyoruz. Sizlerden  çok çalışmanızı istiyoruz.” sözlerinin ardından Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu önce 7/C sınıfı öğrencisi Bensu CANBEY’e devretti.

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet CENGİZ´den koltuğu devralan Bensu CANBEY, kendisini tanıtarak, "An itibari ile tüm Türk çocukları adına Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktayım. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. Yıldönümü. Cumhuriyeti bize hediye eden ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını tüm dünya çocukları adına saygı ve minnetle anıyorum." ifadesini kullandı.

     Ardından koltuğu devralan 7/A sınıfı öğrencisi Alper Tunga MADEN, kendisini tanıtarak, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Bu bayramı bizlere hediye eden Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz.” dedi.

     Öğrenciler kendilerini makamında kabul eden ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet CENGİZ’e bir demet çiçek hediye etti.

     İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet CENGİZ de teşekkür ederek günün anısına öğrencilerimize  hediye takdim etti.

 

Makam Ziyaretleri  Makam Ziyaretleri

Makam Ziyaretleri  Makam Ziyaretleri

Makam Ziyaretleri  Makam Ziyaretleri

Makam Ziyaretleri  Makam Ziyaretleri

Makam Ziyaretleri

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.