BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Vali Konağında

       Sayın Hanımefendi Gülseren YAMAN okul müdürleri ve lise son sınıf öğrencileri için kahvaltı düzenledi.
Öğrencilerimiz Vali Konağında

       Sayın Hanımefendi Gülseren YAMAN’ın ortaöğretim son sınıf öğrencileri için Vali Konağı´nda  düzenlediği kahvaltı, Altıeylül  Kaymakamımızın eşi  Sayın Sibel GALE, Karesi Kaymakamımızın eşi Sayın Elvan ERDOĞDU, İl Milli Eğitim Müdürümüzün eşi Sayın Havva CENGİZ, şube müdürlerimiz Sayın İslam Aktepe ile Sayın Rabiye KAHRAMAN ortaöğretim kurumlarının okul müdürleri ile son sınıf öğrencilerinin  katılımıyla saat 10.30’da başladı.

 NE İŞ YAPARSANIZ YAPIN YAPTIĞINIZ İŞİN EN İYİSİNİ YAPIN

       Sayın Hanımefendi konuklarını samimi bir şekilde bizzat karşıladı. Öğrenciler başta olmak üzere bütün konuklarıyla tek tek sohbet eden Sayın Hanımefendi öğrencilere, geleceğe yönelik, “Ne iş yaparsanız yapın yaptığınız işin en iyisini yapın.” tavsiyesinde bulundu.

         Kızları Elif YAMAN’ın da hazır bulunduğu kahvaltı aile ortamı sıcaklığında sürdü. İnsanlara gülümsemenin bile sadaka olduğunu vurgulayan Hanımefendi, anılarıyla sohbetini zenginleştirdi.

OKUYAN VE DÜŞÜNEN GENÇLİK OLMALISINIZ

        Hanımefendi okul müdürleri ve öğrencilerin bulunduğu masaları ayrı ayrı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.  Özellikle öğrencilere  değerlerimize bağlı olmanın yararlı olacağını belirterek “ Maddi ve manevi değerlerinizi ve insan sevginizi ön planda tutun. Paylaştığınız her sevgi sizin daha çok sevilmenizi sağlar. Siz gençlerimiz, ülkemizin geleceği için çok değerlisiniz. Okuyan ve düşünen gençlik olmalısınız.” dedi.

        Yaklaşık iki saat süren kahvaltının sonunda Sayın Hanımefendi Gülseren YAMAN, konuklarını, “Çocuklarımızı önce Allah’a sonra siz değerli okul müdürlerimize emanet ediyorum. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.” sözleriyle uğurladı.

 

   HANIMEFENDİHANIMEFENDİ  HANIMEFENDİHANIMEFENDİ  HANIMEFENDİHANIMEFENDİ  HANIMEFENDİHANIMEFENDİ  HANIMEFENDİ

 

 

 

     

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.