BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

     Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR, İlimiz Karesi Bilim Sanat Merkezi ve Karesi Firdevs Hattatoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne ziyarette bulundular.
Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

KARESİ BİLİM SANAT MERKEZİ’NE ZİYARET

      "Engelli Bireylere İstihdam Edilebilir Mesleki Becerilerin Kazandırılması" konulu Erasmus+ Mesleki Eğitim Projesi kapsamında eğitim faaliyetleri için İspanya’nın Malaga/Marbella kentine refakatçi 2 öğretmeni ile birlikte giden işitme engelli 10 öğrenciden biri olan ve 13 Nisan 2015 tarihinde deniz kenarında dalgalara kapılarak hayatını kaybeden 18 yaşındaki  Çanakkale Gelibolu Anafartalar Özel Eğitim Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Balıkesirli Serdar FİDAN’ın cenazesine katılmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR’ın refakatinde Karesi Bilim Sanat Merkezi’ne bir ziyarette bulundu.

BİLİM SANAT MERKEZİ’NDE  “İSTANBUL’U DİNLİYORUM”  ŞİİRİ

       Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR’ı Karesi Bilim Sanat Merkezi Müdürü Muzaffer ÇAKIR karşıladı.

         İlk olarak Karesi Bilim Sanat Merkezi’nin şiir atölyesini ziyaret ederek şiir okuma çalışmasına katılan konuklar, Zeren KILIÇ adlı öğrencinin okuduğu “İstanbul’u Dinliyorum” şiirini büyük beğeniyle dinlediler. Ardından  Fen Laboratuvarı, Müzik Atölyesi ve okulun diğer alanlarında incelemelerde bulunarak okul müdüründen bilgi alan Sayın Ertan GÖV, okulun çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

FİRDEVS HATTATOĞLU ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ’NE ZİYARET

       Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR, İlimiz Karesi Firdevs Hattatoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne bir ziyarette bulundu.

      Okul Müdürü Yavuz BAKİT’ten okul ve atölyeler hakkında bilgi alan konuklar, okulun öğretmen ve öğrencilerin çalışmalarını yerinde inceleyerek açık alanda faaliyet gösteren serayı gezdi.

MEB EĞİTİM PPOLİTİKALARI DAİRE BAŞKAN VEKİLİ ERTAN GÖV’DEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

       Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Fahri ACAR ile birlikle İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ’i ziyaret ettiler.

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik  Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkan vekili Ertan GÖV’e ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

 

Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret  Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret  Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret  Okullarımıza Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.