BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Otistik Çocuklardan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

      Otizmli Bireyleri Destekleme Derneği (OBİDER) üyeleri, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Otistik Çocuklardan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

    Balıkesir’de faaliyet gösteren Otizmli Bireyleri Destekleme Derneği üyeleri 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında öğrenciler ve velilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

    Ziyarete, Özel Eğitim ve Rehberlik Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar, Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu Müdürü Yasemin Oflas, OBİDER Yönetim Kurulu üyeleri ile öğrenciler ve veliler katıldı.

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, öğrencilerle tek tek tanışarak bir süre sohbet etti ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak otizmli çocuklarımızın ve ailelerinin her zaman ve her konuda yanlarında olduklarını ifade etti. “İlimizde tanıtma sürecinde 3 Rehberlik ve Araştırma Merkezi, özel yetenekli öğrencilerimiz için 3 Bilim Sanat Merkezi ve 17 Özel Eğitim Okulu ile özel çocuklarımıza hizmet veriyoruz. Okullarımızdaki her çocuk bizim için değerli ve özeldir fakat özel eğitime muhtaç öğrencilerimiz daha özeldir. İlimizde bu çocuklarımıza nitelikli hizmet sunabilmek için çok çaba gösteriyoruz.” sözlerine yer verdi.

     Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

04-04-2016  04-04-2016

04-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.