BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri"ne Balıkesir’den Yedi Proje

     Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında 4.sü düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında Balıkesir ilimizden yedi kurumumuz saha ziyaretine kalarak büyük başarı gösterdi.
 "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri"ne Balıkesir’den Yedi Proje

     Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında 4.sü düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında ödül başvuru raporlarının değerlendirilme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir. 13-17 Haziran 2016 tarihlerinde Bakanlık değerlendiricileri tarafından belirlenen kurumlara saha ziyaretleri gerçekleştirilmiş olup çalışmalar yerinde incelenmiştir.

     Batı Marmara Bölgesi grubunda Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Çanakkale ileriyle birlikte değerlendirilen Balıkesir ilini temsil eden 7 kurumumuz şunlardır:

“Senin Gibi Olmam İçin Elimi Tutar Mısın?” (Kurumsal) projesiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü,

"Ahiler İş Başında"  (Kurumsal) projesiyle Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezi,

“Otizmli Çocuklarla Sanat Terapisi” (Kurumsal) projesiyle Edremit / Hamiyyet - Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe,

“Hikayematik” (Bireysel) projesiyle Karesi / Kayabey Ortaokulu,

“Fen Bilimlerinin Eğlenerek Öğrenilmesi” (Bireysel) projesiyle Bigadiç / Dörteylül Ortaokulu,

“Turizmin Yükselen Sesi” (Kurumsal) projesiyle Ayvalık / Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

 “Ben De Kalp Taşıyorum” (Bireysel) projesiyle Gönen / Altıeylül Ortaokulu,

BAKANLIK DEĞERLENDİRİCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

   Bakanlık Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” kapsamında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı yedi kurumumuza saha ziyaretleri yapan Bakanlık değerlendiricilerinden Tülin Akgül, Ali Akarsu ve Mehmet Zeki Hitay, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Satıl, Yrd. Doç. Dr. Hakan Önal, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye Kahraman ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’i ziyaret etti.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Balıkesir ilimizi başarıyla temsil eden kurumlarımıza başarılar diledi.

 

20-06-2016  20-06-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.