BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ROMANYA COLLETIS COLLEGE MANGALIA ve FEKAL’DEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

“Avrupa Kardeş Okul Projesi” kapsamında 14-19 Ekim 2018 tarihlerinde Balıkesir’de bulunacak olan Romanya Colletis College Mangalia idareci, öğretmen ve öğrencileri; Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’ı ziyaret ettiler.
ROMANYA COLLETIS COLLEGE MANGALIA ve FEKAL’DEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

"Avrupa Kardeş Okul Projesi" kapsamında ilimizi ziyarete gelen Romanya Colletis College Mangalia idareci, öğretmen ve öğrencileri kabul eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ; Türk ve Romen öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Romanya ile tarihte çok güçlü bağları olan bir ülke, ulus olarak sizleri kendimizden bir parça olarak görüyoruz diyerek sözlerine başlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “Öncelikle ülkemize, Balıkesir’imize hoş geldiniz! Sizleri Balıkesir’imizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu güzel projeye öncülük eden Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisemizin kıymetli idareci, öğretmen ve öğrencilerini de ayrıca tebrik ediyorum. Şunu hiçbir zaman unutmayınız ki insanların dili, ırkı, rengi farklı olsa da gözyaşlarının rengi hep aynıdır. Bu anlamda hepimiz kardeşiz.” dedi.

Ziyaret, Romanya Colletis College Mangalia heyetinin İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a hediye takdimi ile sona erdi.

18-10-201818-10-201818-10-201818-10-201818-10-201818-10-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.