BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Ersin Yazıcı´dan Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu Müdürlerine Değerlendirme Toplantısı

   Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir ili genelinde bulunan İmam Hatip Ortaokulu müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.
Sayın Valimiz Ersin Yazıcı´dan Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu Müdürlerine Değerlendirme Toplantısı

     Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile il genelindeki İmam Hatip Ortaokulu müdürleri katıldı.

     Okul müdürleriyle tek tek görüşen Vali Yazıcı, okulların sorun ve talepleri hakkında müdürlerden bilgi aldı.

    Yaklaşık 2 saat süren toplantıda, taraflar karşılıklı olarak değerlendirmeler yaparak, önümüzdeki dönem için yapılacak bazı çalışmaları istişare etti.

     Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir´deki İmam Hatip okullarının tanıtım çalışmalarına ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi.

İŞİMİZE ODAKLANALIM

     İlimizdeki İmam Hatip okullarımızın gerek sayısal, gerekse niteliksel olarak geliştirilmesi için işbirliği halinde çalışılmasını vurgulayan Vali Yazıcı, " Biz eğitimi her şeyden daha çok önemsiyoruz. Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Biz burada size gereken her türlü desteği ve ortamı hazırlıyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz. Eğitimi önemsiyoruz. Eğitimin paydaşları kendi alanında eğitim konusunda kendilerine düşen işi hakkıyla yapması lazım. Eksikliklerden birbirini sorumlu tutmaksızın görevlerini yerine getirebilmelidir. İşimize odaklanalım.  Bizim gündemimizde devamlı eğitim olmalı. " dedi.

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.