BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL Müdürlüğümüzde Kurum Yöneticilerimizle Toplantı Yaptı

      2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı açılış törenlerine katılmak üzere Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI tarafından görevlendirilen Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL, BALPAŞ İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen “İlköğretim Haftası” törenine katılımının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze geçerek İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ’in başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz ile bir toplantı yaptı.
Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL Müdürlüğümüzde Kurum Yöneticilerimizle Toplantı Yaptı

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ, “ ‘İlköğretim Haftası’ törenine katılımından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum bizleri onurlandırdılar. Bakanlığımızın vizyonu ve misyonu ile ilgili ve kendi alanıyla ilgili bizlere açıklamalarda bulunacak. Bizler de ilimizdeki çalışmalar hakkında kendileriyle görüş alışverişi içinde olacağımız için şimdiden teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

       Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL, 2015-2016 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek başladığı sözlerini Bakanlığımızın güncel ve önemli çalışmaları ile vizyon ve misyonu hakkında bilgi vermesinin ardından teşekkür ederek tamamladı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz de ilimizde yapılan çalışmalara ilişkin daire başkanımıza bilgi verdiler.

       Milli Eğitim Bakanlığımız ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında görüş alışverişinin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ’ in Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Veysel ERDEL’e teşekkür etmeleriyle toplantı sona erdi.

 

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.