BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMAŞALIK İLKOKULUNA BAĞIMSIZ ANA SINIFI YAPIMI PROTOKOLÜ

İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Havran ilçesi Temaşalık İlkokulunda yaptırılacak "İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ana Sınıfı" için protokol imzalandı.
TEMAŞALIK İLKOKULUNA BAĞIMSIZ ANA SINIFI YAPIMI PROTOKOLÜ

               

            18 Ağustos 2020 Salı günü Balıkesir Valiliğinde düzenlenen protokol törenine; Vali Hasan Şıldak, Havran Kaymakamı Enver Özderin, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız ve İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Belgüzar Öğüt katıldı.

            İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Havran ilçesi Temaşalık İlkokulu bahçesine yapılacak olan ve içerisinde mutfak, depo, öğretmen odası ve tuvalet bölümlerinin de bulunacağı bağımsız ana sınıfı binasının yapımını üstlendi.

"Balıkesir gönlü zengin hayırseverlere sahip şanslı bir şehir!"

             Balıkesir Valisi Sayın Hasan Şıldak, protokol törenindeki konuşmasında: "Balıkesir gönlü zengin hayırseverlere sahip şanslı bir şehir. Eğitime yapılan yatırımı ve okul öncesi eğitimi önemsiyoruz. Hayırsever İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimine ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum." dedi.

Tarafların protokol metnini imzalamasının ardından tören sona erdi.

 

18-08-202018-08-202018-08-202018-08-202018-08-2020

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.