BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TİCARET ODASINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE BURS DESTEĞİ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Balıkesir Ticaret Odası arasında Savaştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize burs verilmesi amacıyla hazırlanan protokol için imza töreni düzenlendi.
TİCARET ODASINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE BURS DESTEĞİ

Protokol imza töreni Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Sayın Rahmi Kula, Ticaret Odası Meclis Başkanı Okan Telaşeli, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı ve Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık'ın katılımıyla gerçekleşti. Tarımın geliştirilmesinin ilimiz için çok önemli olduğunu dile getiren Müdürümüz Ali Tatlı, gençlerimizin tarımda daha etkin ve verimli bir şekilde yer alabilmeleri için gerçekleştirilen tüm proje ve işbirliği çalışmalarında yer alacaklarını belirtti. Yapılan çalışmalarda "Tarımın Geleceği Gençlerde" yaklaşımı ile hareket ettiklerini vurgulayan Müdürümüz, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula'ya sağladıkları destek için teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

14-09-202214-09-202214-09-202214-09-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.