BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Türkiye Değer Ödülleri” Yarışması Ödül Töreni

          “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir-Hikaye, Resim-Afiş, Kısa Film) dallarında İl birincisi seçilen eser sahibi öğrenci ve öğretmenlerin ödüllendirildiği tören,  İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin  katılımıyla 03.04.2015 Cuma günü saat 14.00’de gerçekleştirildi.
“Türkiye Değer Ödülleri” Yarışması Ödül Töreni

      Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol gereğince, öğrencilerimizin evrensel, milli ve manevi değerlerle donanımlarına katkı sağlamak, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek,  yarışma etkinlikleri çerçevesinde üretilen eserlerin ve “Değer Ödülü” kategorisinde başarılı örneklerin gündeme taşınarak öğrencilerde motivasyon sağlamak amacıyla  düzenlenen “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir-Hikaye, Resim-Afiş, Kısa Film) dallarında İl birincisi seçilen eser sahibi öğrenci ve öğretmenlerimiz  ödüllendirildi.

       “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması Türkiye Finali ve Ödül Töreni 11 Mayıs 2015 tarihinde yapılacaktır.

DEĞERLER EĞİTİMİ KONUSUNDA DİĞER İLLERE GÖRE ÇOK ÖNDEYİZ

        İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, öğretmen ve öğrencilerle tek tek tanışıp bir süre sohbet ettikten sonra “Değerler Eğitimi ile ilgili iki yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda yapılan  çalışmaları da her zaman desteklemekteyiz. Değerler Eğitimi konusunda diğer illere göre çok öndeyiz. “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması ilimiz için ayrı bir önem arz etmektedir. Türkiye Değer Ödülleri’ yarışması Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir-Hikaye, Resim-Afiş, Kısa Film) dallarında aldığınız İl birinciliği için sizleri ayrıca kutluyorum. Türkiye Finali’nde başarılı sonuçlar elde etmenizi temenni ediyorum.”dedi.

        “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir-Hikaye, Resim-Afiş, Kısa Film) dallarında İl birincisi seçilen eser sahibi öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür edilerek ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ tarafından takdim edildi.

İL BİRİNCİLERİMİZ SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİLER

         “Türkiye Değer Ödülleri” yarışması Değer Ödülü ve Eser Ödülü (Şiir-Hikaye, Resim-Afiş, Kısa Film) dallarında İl birincisi seçilen eser sahibi öğrenci ve öğretmenlerimiz saat 15.00’da Valilik binasında Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’ı ziyaret ettiler.

DEĞER ÖDÜLÜ VE ESER ÖDÜLÜ DALINDA İL BİRİNCİLERİ

KISA FİLM DALINDA:

 LİSE

Edremit Anadolu İHL   

Mehmet Talha ÇETİNKOZ, İsmail GÖNÜL, Ferhat DURU (Müdür Yardımcısı), Ergün HACIOĞLU (Öğretmen), Sude BUDAK, Süleyman AKDENİZ

 ORTAOKUL

Burhaniye Bahçelievler Ortaokulu 

Dilek YEGÜL, Büşra Betül AVCI, İlkay KARABACAK (Öğretmen), Sedahan PEHLİVAN (Öğretmen), Hakan ADALI, Yusuf PUMAN, Denizcan PEKTAŞ, Suat ÖZYURT, Mustafa ALBAYRAK, Emircan BAYRAM, Emirhan EDMAN, Nisanur DEMİR, Baki SARIKAYA, Melek ZENGİN, Berfin GİŞİOĞLU, İrem KARA, Başak Bilge AVCI, Hasan BİLBAY (Hizmetli geçici memur)

RESİM AFİŞ DALINDA


LİSE (RESİM)

Edremit Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  – Yahya Can KUŞ

ORTAOKUL (RESİM)

Burhaniye Hürriyet Ortaokulu  –  Müjde SAYIN

LİSE (AFİŞ)

Bandırma Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Yeliz TUNCAY

ORTAOKUL (AFİŞ)

Burhaniye Bahçelievler Ortaokulu  –  Çiçek AKTAŞ

DEĞER ÖDÜLLERİ DALINDA

 

LİSE

Sındırgı Makbule Efe Anadolu Lisesi – Barış DERELİ

ORTAOKUL (AFİŞ)

Dursunbey Atatürk Ortaokulu  –  Süleyman ASLAN

 

ŞİİR-HİKAYE DALINDA

 

LİSE (HİKAYE)

Özel Bandırma HATEM Okulları  – Gülnur ŞAHİN

ORTAOKUL (HİKAYE)

Karesi Bilim Sanat Merkezi  –  Ayşe Buket MERT

LİSE (ŞİİR)

Ayvalık Anadolu Lisesi  – Ömer AKBAL

ORTAOKUL (ŞİİR)

Havran İmam Hatip Ortaokulu  –  Elif Zeynep TOMUR

 

 

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri  Türkiye Değer Ödülleri

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.