BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Şampiyonları’ndan Müdrümüze Ziyaret

       2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan, Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 18-24 Mayıs 2015 tarihlerinde KKTC´de gerçekleştirilen “Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışmaları Türkiye Final Müsabakaları”nda Türkiye 1.’si olan Bandırma Vecihibey Ortaokulu “Yıldız Erkekler”Basketbol Takımı öğrencilerimiz, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin PİRCİOĞLU, Vecihibey Ortaokulu Müdürü Osman KIZILCIK, Müdür Yardımcısı Mehmet BULUT, İdari Menajeri Bedirhan OKTAY ve Antrenörler Muharrem CANDESTECİ ile Alp BAYDAR İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ’i ziyaret etti.  
Türkiye Şampiyonları’ndan Müdrümüze Ziyaret

BANDIRMA VECİHİBEY ORTAOKULU YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU

       18-24 Mayıs 2015 tarihlerinde KKTC´de gerçekleştirilen “Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışmaları Türkiye Final Müsabakaları”nda Türkiye 1.’si olan Bandırma Vecihibey Ortaokulu “Yıldız Erkekler” Basketbol Takımı öğrencilerimiz, Boran GÜLER, Ekrem GÜRBÜZ, Celal GÜRBÜZ, Hakan ODUNCU, Ahmet ALTAN, Taylan BARBAROZ, Ömer ŞAHİN, İlker ÖNCÜ, Eyüpcan ÖNCÜ, Ömer ŞAHİN, Atakan ERDEK, Kaan DOĞAN, Canberk BAŞDURAN, Alperen ŞENGÜN, Arda ÇETE, Eray POLAT, Barış ÜNLÜ, Emrehan VERGİLİ ile tek tanışıp sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ Türkiye Şampiyonluğu süreci hakkında Antrenör Muharrem CANDESTECİ ve Alp BAYDAR’dan bilgi aldı.

GAYEMİZ İYİ İNSANLAR YETİŞTİRMEK

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, öğrencilerimizin Türkiye Şampiyonu olmalarından son derece mutlu olduğunu belirterek ilimizin adını böylesine güzel bir başarı ile duyurdukları için öğrencilerimiz ve öğretmenleriyle gurur duyduğunu dile getirdi. “Bizim gayemiz akademik başarıda birinci olmaktan öte iyi insanlar yetiştirmek. İnsanların meslekleri farklı olabilir, çok üst mesleğe ve konuma sahip olabilir ama asıl önemli olanın insanın yaptığı meslekte özgüveni yüksek ve mutlu olmasıdır. Sizlere teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

        Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, Türkiye Şampiyonu olarak ilimizi gururlandıran Bandırma Vecihibey Ortaokulu “Yıldız Erkekler” Basketbol Takımı öğrencileri ile değerli öğretmenlerine hediyeler vererek tebrik etti ve ardından toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

 

  

  

  

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.