BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Üçüncüsü Öğrencimizden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

     Çanakkale Savaşları’nın 101. Yılı Etkinlikleri Çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından düzenlenen “Çanakkale Savaşları” konulu resim yarışmasında Balıkesir’i başarıyla temsil ederek Türkiye 3.sü olan Altıeylül Plevne Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencisi Derya Uğurşen Talaz,İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Türkiye Üçüncüsü Öğrencimizden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Altıeylül Plevne Ortaokulu Görsel Sanatlar öğretmenleri Gülcan Çilingiroğlu Aksakal ve Barış Keskin ile birlikte “Çanakkale Savaşları” konulu resim yarışmasında Türkiye 3.sü olan ve 23 Nisan 2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından Çanakkale’de gerçekleştirilen törene katılan Altıeylül Plevne Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencisi Derya Uğurşen Talaz yer aldı.

   Altıeylül Plevne Ortaokulu Görsel Sanatlar öğretmenleri Gülcan Çilingiroğlu Aksakal ve Barış Keskin’in, öğrencimizin resim yapma süreci ve üstün başarısı hakkında bilgi vermesinin ardından İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Hüseyin Aşık, öğrencimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRENCİMİZLE GURUR DUYUYORUZ 

   İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, “Çanakkale Savaşları” konulu resim yarışmasında Türkiye 3.sü olan öğrencimizle tanışarak bir süre sohbet etti. Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra yeteneklerinin ortaya çıkartılması açısından sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarılı olmalarını çok önemsediklerine değinerek, “Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan Çanakkale Zaferi’ni böylesine güzel bir resimle anlatarak büyük başarı elde etmesi dolayısıyla öğrencimizi tebrik ediyorum. Hem okulunu hem ilimizi Türkiye genelinde en iyi şekilde temsil  ederek bizi oldukça gururlandıran öğrencimizin başta ailesi olmak üzere yetenek ve becerilerini işler hale getirip gün ışığına çıkartan okul idaresi ile öğretmenlerimize teşekkür ediyor, ilimizin böylesine büyük başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” sözlerine yer verdi.

   “Çanakkale Savaşları” konulu resim yarışmasında Türkiye 3.sü olan Altıeylül Plevne Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencisi Derya Uğurşen Talaz, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz tarafından ödüllendirildi.

      Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

03-05-2016  03-05-2016

03-05-2016  03-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.