BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Tutumluluk Adına Senin de Sözün Olsun” Başarılı Öğrencilerine Çanakkale Gezisi

     2014-2015 eğitim öğretim yılı  projesi kapsamında aralık ayı içerisinde düzenlenen “Tutumluluk Adına Senin de Sözün Olsun” Liseler arası kısa film yarışmasında  dereceye giren Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi, Edremit Anadolu Lisesi ve Edremit Salih Korkut Budaras Fen Lisesi öğrencilerine Altıeylül Belediyesi sponsorluğunda 4 Haziran 2015 tarihinde günübirlik “Çanakkale Gezisi” düzenlendi. Geziye Değerler Eğitimi Komisyonu refakat etti.  
“Tutumluluk Adına Senin de Sözün Olsun” Başarılı Öğrencilerine Çanakkale Gezisi

       “Çanakkale Gezisi”ne katılan öğrencilerimiz kültürümüze ve tarihi mirasımıza sahip çıkmak adına dedelerinin destan yazdığı her yeri kahramanlık kokan mekanları yakından görme fırsatı buldular. Gezi boyunca öğretmen ve öğrenciler arasında dostluk ve sevgi köprüleri kuruldu. Değerler Eğitiminde okul olarak bir yıl boyunca yapılan güzel etkinlikler paylaşıldı ve bir sonraki sene çok daha güzel filmler hazırlayıp tüm Balıkesir’ deki okullarımızla paylaşma kararı alındı.

        Gezi dönüşü Altınoluk sahilinde bir çay bahçesinde mola verildi. Dolu dolu geçen gezinin değerlendirmesi yapıldı. Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri yol boyunca  muhteşem türkülerle geziyi renklendirdi. Çanakkale gezisinden oldukça memnun olan  öğretmen ve öğrenciler emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Altıeylül Belediyemize sonsuz teşekkürlerini sundular.

 

  

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.