BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AFAD GÖNÜLLÜSÜ TABELA ASMA PROGRAMI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Valimiz Sayın Hasan Şıldak'ın teşrifleriyle gerçekleşen AFAD Gönüllüsü Tabela Asma Programı'na katıldı.
AFAD GÖNÜLLÜSÜ TABELA ASMA PROGRAMI

Mehmet Akif Ersoy İlkokulumuz ve Altıeylül Halk Eğitim Merkezimizde gerçekleşen AFAD Gönüllüsü Tabela Asma Programı'nda; AFAD gönüllülerinin afetlere hazırlık bilincinin toplumda yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak; afet öncesi, sırası ve sonrasında doğru davranışlar ve alınması gereken tedbirler konusunda çevresinde farkındalığı artırmak gibi amaçları olduğundan bahsedildi. Destek AFAD Gönüllüsü olmayı talep eden gönüllülerimizin, İl Müdürlüğümüzce düzenlenen faaliyet, eğitim ve tatbikatlarla yetkinliklerini artırarak; afetlerin getireceği maddi ve manevi zararı en aza indirmek ve toplumu afet ve acil durumlara karşı daha dirençli hale getirmek için çabaladıkları ifade edildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; topluma faydalı olmak arzusuyla afet ve acil durum öncesinde, sırasında ve sonrasında toplum hizmeti çalışmalarına katkı sağlayan "AFAD Gönüllüsü" 38 öğretmenimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

05-01-2023

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.