BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bana AB´yi Anlat" Kısa Öykü, Resim ve Slogan Yarışmaları Duyurusu

Ülkemiz ile Avrupa Birliğinin mali işbirliği kapsamında 2011 yılı IPA-I programı tarafından finanse edilen ve Bakanlığımızın faydalanıcısı olduğu TR2011/0136.06-01/001 sözleşme numaralı “Öğrenciler Avrupa Birliğini Öğreniyor” projesi kapsamında; 10-18 yaş aralığında bulunan öğrencilerin Avrupa Birliği’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusundaki bilgi düzeyini eğitim faaliyetleri yolu ile arttırılmasının hedeflendiği 81 ilimizdeki tüm ortaokul ve liselerde 7, 8 ve 9. Sınıf öğrencilerimize yönelik “Bana AB’yi Anlat” konulu resim, öykü ve slogan olmak üzere farklı kategorilerde ulusal düzeyde yarışmalar gerçekleştirilecektir. 


Anılan yarışmalara dair kategorilere göre ayrı ayrı hazırlanmış yönergeler ve ilgili diğer belgeler aşağıda sunulmuştur.

 "Bana AB´yi Anlat" Resim Yarışması- 81 ilde yer alan  tüm ortaokulların 7.sınıf öğrencilerine açıktır. Basvuru formu ve yönerge için tıklayınız.

 

"Bana AB´yi Anlat" Slogan Yarışması-81 ilde yer alan  tüm ortaokulların 8.sınıf öğrencilerine açıktır. Başvuru formu ve yönerge için tıklayınız.

 

 "Bana AB´yi Anlat" Kısa Öykü Yarışması-81 ilde yer alan  tüm liselerin 9.sınıf öğrencilerine açıktır. Başvuru formu ve yönerge için tıklayınız.

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.