BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilsem Bireysel Değerlendirme Giriş Belgelerinin Mebbis’den Alınarak Öğrenci Velilerine Teslim Edilmesi (Resim -Müzik -Genel Yetenek)

Bilsem Bireysel Değerlendirme Giriş Belgelerinin Mebbis’den Alınarak Öğrenci Velilerine Teslim Edilmesi (Resim -Müzik -Genel Yetenek)

       Bireysel değerlendirmeye hak kazanan öğrencilerin randevuları mebbis/bilsem işlemleri modülü üzerinden düzenlenmiştir.

      04 Nisan 2018 tarihinden itibaren MEBBİS-Bilsem Modülü Bireysel Değerlendirme İşlemleri Menüsü üzerinden, öğrencilerin devam ettikleri resmi ve özel tüm ilkokul müdürlükleri tarafından öğrenci velilerine imza karşılığında uygulama giriş belgelerinin verilmesi gerekmektedir. Öğrencilerin kendilerine verilen “Tanılama Randevusu”da belirtilen tarih ve saatte uygulama “Giriş Belgeleri ve “Kimlik Belgeleri” ile tanılamanın yapılacağı merkezde hazır bulunmaları gerekmektedir. Resim Yetenek alanında sınava girecek öğrencilerin uygulamaları için 2B kalem, yumuşak silgi, kalem tıraş, 35x50cm basılı resim kâğıdı ile yapılacak olup gerekli malzemeler müdürlüğümüz tarafından karşılanacaktır. Kimlik belgeleri olmayan adaylar test uygulamasına alınmayacaktır. İlimize bağlı resmi ve özel tüm ilkokul müdürlüklerine duyurulur.

     Resmi yazı ve ekleri için tıklayınız>>>

Not: Bilsem bireysel değerlendirme giriş yeri belgeleri için; e-okul sınav işlemleri modülü/Raporlar/Bilim ve Sanat Merkezleri Bireysel Değerlendirme Giriş Yeri Belgesi´ne tıklanmalıdır.

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.