BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU ASIL HEDEFİMİZDİR

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; eğitim ve öğretimin niteliğini artırmak, okuldaki ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla Dursunbey ilçesi Akbaşlar İlkokulu ve Ortaokuluna ziyarette bulundu.
ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU ASIL HEDEFİMİZDİR

Ziyaretleri sırasında, eğitim ortamında yapılan düzenlemeleri, yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyen Müdürümüz Ali Tatlı; öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenen ve onlarla sohbet eden Müdürümüz, çocukların oyunlarına da eşlik etti. Minik yüreklerindeki geleceğe dair büyük düşüncelerini dinledi. Öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı.

Öğretmenlerle de görüşen İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; "Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesi ve mutlu bireyler olarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanması asıl hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için sizlerin eğitim ve öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok önemli ve değerlidir. Okuyan, araştıran, milli ve manevi değerlerine bağlı, topluma faydalı nesiller yetiştirmek için siz değerli öğretmenlerimiz ve eğitimin önemli paydaşları velilerimizle birlikte sabırlı ve gayretli şekilde çalışmaktayız. Her bir öğrencimize akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de verdiğiniz emeklerden dolayı siz kıymetli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum." sözlerine yer verdi.

06-11-202206-11-202206-11-202206-11-202206-11-202206-11-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.