BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜNYA ŞAMPİYONU HABİBE AFYONLU'DAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ, Kazakistan'ın Almatı şehrinde düzenlenen Dünya Ümitler Judo Şampiyonasında 63 kiloda "Dünya Şampiyonu" olan Altıeylül Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.Sınıf Öğrencisi Habibe AFYONLU ve ailesini makamında kabul etti.  
DÜNYA ŞAMPİYONU HABİBE AFYONLU'DAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ın Dünya Şampiyonu Öğrencimiz Habibe AFYONLU'yu kabulünde annesi Huriye AFYONLU, babası Mehmet AFYONLU ile  Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan ÖZEN, Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz ERİŞ ve Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar KARAKAŞ da hazır bulundu.

HABİBE TÜM GENÇLERE ÖRNEK OLMALI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: "Öncelikle uluslararası bir yarışmada dünya birinciliği elde ederek ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden; Kazakistan'da İstiklal Marşımızı okutarak bayrağımızı göndere çektiren kıymetli öğrencimizi ve bu başarıda çok büyük katkısı olan antrenör hocalarımızı tebrik ediyor; Habibe'nin tüm gençlere örnek olmasını temenni ediyorum. Çünkü inandığımız takdirde başaramayacağımız hiçbir şey yok, yeter ki kendimize güvenelim.

İnanıyorum ki öğrencimiz ve gururumuz Habibe, yeni başarılarıyla göğsümüzü kabartmaya devam edecek; ülkemizi ve ilimizi daha nice yarışmalarda gururla temsil edecektir." dedi.

              Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'ın, Dünya Şampiyonu Öğrencimiz Habibe AFYONLU'ya hediye takdimi ile sona erdi.

07-10-201907-10-201907-10-201907-10-201907-10-2019

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.