EĞİTİM-SEN BALIKESİR ŞUBE BAŞKANINDAN MÜDÜRÜMÜZE VEDA ZİYARETİ
Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut, Müdürümüz Yakup Yıldız'a veda ziyaretinde bulundu.![EĞİTİM-SEN BALIKESİR ŞUBE BAŞKANINDAN MÜDÜRÜMÜZE VEDA ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_09/18151952_KAPAK.jpg)
2014 yılından bu yana sürdürdüğü başkanlık görevini devrediyor olması nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız'a veda ziyaretinde bulunan Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut, görev süresi boyunca Balıkesir'deki eğitim sendikalarına ve eğitim çalışanlarına sunmuş oldukları değerli katkılar nedeniyle Müdürümüz Yakup Yıldız'a teşekkür etti.
Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut'a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek ziyaretleri anısına hediye takdim eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız; "Bundan sonraki süreçte de kapımız sizlere her daim açık. Hayatınızın bundan sonraki döneminde de sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum." dedi.