EĞİTİM-SEN BALIKESİR ŞUBESİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Halil İbrahim Kilciler ve yeni yönetim kurulu üyeleri İl Müdürümüz Yakup Yıldız'ı ziyaret etti.![EĞİTİM-SEN BALIKESİR ŞUBESİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_10/02232243_MEM_7627.jpg)
Göreve yeni başlayan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız'ı ziyaret ederek Eğitim-Sen Balıkesir Şubesi tarafından pandemi sürecinde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili tespit ettikleri sorunları ve tespitlerine dair çözüm önerilerini İl Müdürümüzle paylaşan Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Halil İbrahim Kilciler; bu süreçteki hassasiyetleri için İl Müdürümüze teşekkür etti.
Kendisine iletilen sorunlar ile yakından ilgileneceğini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız; Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanlığına seçilen Halil İbrahim Kilciler ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.