BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Endüstri 4.0 Teknolojileriyle Zenginleştirilmiş Eğitim Ortamları Projesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Başvuru Formu

Endüstri 4.0 Teknolojileriyle Zenginleştirilmiş Eğitim Ortamları Projesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Başvuru Formu

           GMKA tarafından desteklenen proje kapsamında 30 bilişim teknolojileri öğretmenine eğitici eğitimi verilecektir. Başvuruda bulunan bilişim teknolojileri öğretmenlerinin bir yıl boyunca sürecek olan projede endüstri 4.0 teknolojileri konusunda gönüllü olarak çalışmaya istekli olduğu varsayılmaktadır. Yetiştirilecek olan eğitmenler materyal üretme, atölye çalışması düzenleme ve diğer öğretmenlerin eğitilmesi alanlarında görevlendirilecektir.

           Eğitim günlük 7 saat olmak üzere 5 gün sürecek ve her öğretmen toplamda 35 saatlik eğitim programını tamamlayacaktır. Eğitim alacak kişiler başvurular üzerinden uygunluk kriterlerine göre değerlendirilecek olup eğitim 30 bilişim teknolojileri öğretmeninin katılımıyla sınırlıdır. 

 

Ayrıntılı bilgi için : http://balikesirarge.meb.gov.tr/

 

 

           Başvuru için tıklayınız >>>

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.