BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLSER MEHMET BOLLUK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek röportaj yaptılar.
GÜLSER MEHMET BOLLUK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Okul Müdürü Halil İbrahim BEKTAŞ, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Emine AÇA nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ’ı ziyaret eden okul öğrencileri Betül Çakıcı, Buse Büyükgüldalı, İdil Kirman, Tarık Acet; Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi olarak çıkartmış oldukları “Ay Yıldız” adlı okul dergisinde yayımlanmak üzere gerçekleştirdikleri röportajda İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ’a günlük hayatından meslek hayatındaki başarılarına, hedeflerine ve ilimizin eğitim düzeyi hakkındaki düşüncelerine kadar sorular yönelttiler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “Bugün bu röportaj vesilesi ile Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisemizin siz değerli öğrencileriyle bir araya gelmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Okulunuzda her biri birbirinden değerli öğretmenleriniz var. Okulunuzu, öğretmenlerinizi ve her şeyden önemlisi bu cennet vatanı çok sevmenizi istiyorum. Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de en önde olmanız en büyük arzum. Bu güzel söyleşi için ben de sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluktu…” dedi.

13-02-201913-02-201913-02-201913-02-201913-02-201913-02-201913-02-2019

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.