BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz Ayşe Büyükdalgıç’tan Eşi ve Kayınpederi Adına İlkokul Yapımı Protokolü

    Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından hayatını kaybeden eşi Fethi Büyükdalgıç ve eşinin babası Mithat Büyükdalgıç anısına Balıkesir Edremit İlçesi Hamidiye Mahallesi’ne 24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu yapımı protokolü imzalandı. 
Hayırseverimiz Ayşe Büyükdalgıç’tan Eşi ve Kayınpederi Adına İlkokul Yapımı Protokolü

 

     Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından hayatını kaybeden eşi Fethi Büyükdalgıç ve eşinin babası Mithat Büyükdalgıç anısına Balıkesir Edremit İlçesi Hamidiye Mahallesi’ne 24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu yaptırılacaktır. Okulun çevre düzenlemesi ve ihata duvarları donanımı ise Edremit Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.

      24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu’nun yapımı protokolü imza töreni Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Balıkesir Vali Yardımcısı Nusret Şahin, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç’ın katılımıyla 04 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 11.30’da Edremit Kaymakamlığı’nda gerçekleştirildi.

HAYIRSEVER AYŞE BÜYÜKDALGIÇ HANIMI BU ÖRNEK DAVRANIŞINDAN DOLAYI KUTLUYORUM

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman protokol imza töreninden önce yaptığı konuşmalarında, “Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç hanımı bu örnek davranışından dolayı kutluyorum. Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç hanımın bu örnek davranışının hem Balıkesir’de hem de ilçelerimizdeki hayırseverler tarafından örnek alınmasını arzu ediyorum. Okulun çevre düzenlemesi ve ihata duvarları Edremit Belediyesi, donanımı ise Edremit Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.  Hepinize teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

    Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç, “Hayırlı olsun.” sözlerinin ardından Balıkesir Edremit İlçesi Hamidiye Mahallesi’ne 24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu binasının yapımı protokolü imzalandı.       

 

 

  

  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.