BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara’daki Öğretmenler Günü Törenine Katılacak İlimiz Öğretmenlerinden Müdürümüze Ziyaret

     İlimizdeki mesleki başarılarıyla farkındalık oluşturan ve Ankara’daki 24 Kasım Öğretmenler Günü töreni ve etkinliklerine katılacak olan Karesi Şule Yüksel Şenler Kız İHL Baş Müdür Yardımcısı ve İHL Dersleri Öğretmeni Melahat Çelebi, 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine ve Teknoljileri Öğretmeni İsmail Sarıçay, Bigadiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Sınıf Öğretmeni Şinasi Özulus, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İslam Aktepe ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Ankara’daki Öğretmenler Günü Törenine Katılacak İlimiz Öğretmenlerinden Müdürümüze Ziyaret

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Ankara’daki 24 Kasım Öğretmenler Günü töreni ve etkinlerine katılacak ilimizde mesleki başarılarıyla farkındalık oluşturan öğretmenlere kendisini ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

   Ziyaretin sonunda100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine ve Teknolojileri Öğretmeni İsmail Sarıçay, Müdürümüz Yusuf Cengiz’e yayınlanan kitaplarını hediye etti.

RETMENLER GN  RETMENLER GN  

RETMENLER GN  RETMENLER GN

RETMENLER GN  RETMENLER GN


Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.