BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Savaştepe’de Okulları Ziyaret Etti

    İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Aka, İslam Aktepe ve Rabiye Kahraman, Savaştepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Kaplan Savaştepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Süleyman Zekai Aslan, Mürşit Ayaz ile birlikte okullarda incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Savaştepe’de Okulları Ziyaret Etti

     İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2015-2016 yılı eğitim öğretim yılı okul ziyaretleri kapsamında Savaştepe’de İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Kaplan’ı ziyaret ederek Savaştepe’deki eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

     Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’i makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Savaştepe’deki eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile görüş alışverişinde bulundu.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF CENGİZ, MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU, NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU LİSESİ, SAVAŞTEPE MTAL VE SAVAŞTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ 

     Savaştepe’deki okul ziyaretleri kapsamında ilk olarak Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i okul müdürü Nuh Erdinç karşıladı. Ardından okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz öğretmen ve öğrencilerle görüşerek bir süre sohbet etti. Buradan Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’ne geçen İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz okul Müdürü Mehmet Ali Yavaş ile görüşerek okulda ve okulun pansiyonunda incelemelerde bulundu. Öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.

       Savaştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz okulu ve atölyeleri gezerek okul müdürü Semiha Kaplan’dan bilgi aldı. Eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında öğretmen ve öğrencilerle de bir süre görüştü. Sonrasında Savaştepe Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek burada okul müdürü Kadir Çakır ile birlikte okulu gezdi ve öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz Savaştepe’de incelemelerde bulunduğu tüm okullarda öğretmen ve öğrencilere daha iyi şartlarda eğitim görme imkanı sunma sözü verdi.

2014 YILINDA SAVAŞTEPE ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNE 300 KİŞİLİK SPOR SALONU YAPILDI

      Savaştepe Mehmet Akif Ersoy İlkokulu,  Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Savaştepe Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ve Savaştepe İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2014 yılında Savaştepe Anadolu Lisesi bahçesine 300 kişilik spor salonu kazandırdıklarını, bu sene de yapılan yatırımların artarak devam edeceğini öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim öğretim görmeleri için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

2015 YILINDA 4 OKULUN ONARIMI YAPILDI

      2015 yılında Savaştepe ilçemizde Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Savaştepe Anadolu Lisesi, Zafer İlkokulu, Soğucak İlkokulu’nun onarımının toplamda 315 bin lira harcanarak yapıldığını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, eğitim yatırımlarının artarak devam edeceğini, öğrencilerimize, velilerimize, halkımıza hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını sözlerine ekledi.

İLÇELERDEKİ OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDECEK

        İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, diğer ilçelerdeki okul ziyaretlerine devam edecektir.

 

02-12-2015  02-12-2015

02-12-2015  02-12-2015

02-12-2015  02-12-2015

02-12-2015  02-12-2015

02-12-2015

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.