BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Öğrenci Meclis Başkanından Müdürümüze Ziyaret

     Balıkesir’in yeni öğrenci meclis başkanı Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Mustafa Bilal Dönmez ve öğrenci meclisi yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i ziyaret etti.
Yeni Öğrenci Meclis Başkanından Müdürümüze Ziyaret

       Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay,  Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Bekdüz, yeni öğrenci meclis başkanı Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Mustafa Bilal Dönmez’ in yanı sıra Öğrenci Meclisi Yönetim Kurulunda bulunan Savaştepe Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Canan Ütnü, Bigadiç Kuvai Milliye Anadolu Lisesi öğrencisi Görkem Süder ve Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ömer Dursun yer aldı.

YENİ MECLİS BAŞKANIMIZIN İLİMİZİ ANKARA’DA LAYIKIYLA TEMSİL EDECEĞİNE İNANIYORUM

    İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, “Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından öğrencilerimize demokrasi eğitimi amacıyla okullarımızda oluşturulan mecliste arkadaşlarının desteğini alarak il temsilcisi olan öğrencimiz Mustafa Bilal Dönmez’i ve yönetim kurulundaki öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başkanımızın ilimizi Ankara’da öğrenci meclisinde layıkıyla temsil edeceğine inanıyorum. Bakanlığımızın bu projesi, çocuklarımıza küçük yaşta demokrasiyi, seçme ve seçilmeyi anlatmak amaçlı bir projedir. Böylece, çocuklarımız birbirlerini anlamayı ve başkalarının fikir ve görüşlerine değer vermeyi öğreniyorlar.  Dolayısıyla öğrencilerimiz adına bu projeyi önemsiyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, yeni meclis başkanımıza Ankara’da başarılar diliyorum.”  dedi.

       Öğrenci Meclisi İl temsilcisi seçilen Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi M. Bilal DÖNMEZ  de yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

      Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

21-12-2015  21-12-2015

21-12-2015  21-12-2015

21-12-2015

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.