BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AİHL Müdürleri Değerlendirme Toplantısı İvrindi’de Yapıldı

       2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri Değerlendirme Toplantısı” İvrindi’de yapıldı. 
AİHL Müdürleri Değerlendirme Toplantısı İvrindi’de Yapıldı

     2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri Değerlendirme Toplantısı”, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İMAM HATİP OKULLARI HER KONUDA İYİYE, GÜZELE ULAŞMAYI HEDEFLEMELİ VE ÖNCÜ OLMALIDIR

     İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında, planlamaların ve çalışmaların mutlaka koordinasyonlu bir şekilde yapılması gerektiğini, bu tür toplantıların çok faydalı olduğuna inandığını söyledi. Bu bağlamda Anadolu İmam Hatip Liselerinin hem akademik hem de mesleki anlamda daha üst seviyelere taşınması için gerekli planlamaların yapılarak uygulamalara hemen başlanması ve Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına da gereken ilgi ve önemin gösterilmesi gerektiğini vurguladı. İmam Hatip Okullarında akademik başarının yanında sosyal kültürel faaliyetlerin öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını ifade etti. İmam Hatip Okullarının her konuda iyiye, güzele ulaşmayı hedeflemelerini ve öncü olmaları gerektiğini sözlerine ekleyen Ahmet Cengiz, “Ülkemizin her tarafında, okullarımızda çeşitli faaliyetler yapılıyor ama bu faaliyetler Balıkesir’de daha bir başka güzel oluyor.” dedi.

     İlimiz Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri arasında koordinasyon ile Anadolu İmam Hatip Liseleri gelişim modelinin uygulama birliğinin sağlanması, ortak sınavlar, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, sosyal etkinlikler ve mesleki yarışmaların planlanması ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

      2015-2016 Eğitim Öğretim yılı “Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri Değerlendirme Toplantısı”  başarılı bir eğitim öğretim yılı olması dileğiyle sona erdi.

 

29-12-2015  29-12-2015

29-12-2015  29-12-2015

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.