BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir "Eğitimde İyi Örnekler" ini Arıyor

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul / kurumlar tarafından model alınmasını amaçlayan "Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016" projesi başvuruları başladı.
Balıkesir

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLERİN TÜM BALIKESİR’DE YAYGINLAŞMASI HEDEFLENİYOR

       Bu bağlamda “Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016” projesi ile; eğitim öğretim sürecinde okul/kuruma katkı sağlayan, hizmet sunan paydaş ve tedarikçilerin sundukları hizmet kalitesinin artırılması, öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve tedarikçilerin kendilerini geliştirmeleri ve eğitim öğretim faaliyetleri boyunca daha iyi örnekler ortaya koyabilmeleri doğrultusunda motive edilmeleri,  öğretmenler, okul/kurum liderleri ve tüm çalışanlar arasında arzu edilen eşgüdümün sağlanması, farklı ve yeni uygulamaları ortaya çıkararak, insan kaynaklarından maksimum düzeyde istifade edilmesi, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasının sağlanması, okul aile birliği, mezunlar derneği, STK’ler gibi okula gönüllü hizmet eden kurumların eğitime katkı düzeylerinin yükseltilmesi, iyi örneklerin tüm Balıkesir’de yaygınlaşmasının sağlanması hedeflenmektedir.

BAŞVURULAR 01 NİSAN 2016 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR

      Katılımcı başvuruları balikesir.meb.gov.tr web sayfasının duyurular bölümünde yayınlanan başvuru formu, uygulama kitapçığı doğrultusunda doldurularak projeye ait Powerpoint (ppt)  sunusu varsa resimler ve diğer eklerin de hazırlanıp, 07 Mart 2016 ile 01 Nisan 2016 tarihleri arasında CD veya DVD formatında resmi yazıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Strateji Geliştirme Hizmetleri Bölümleri kanalıyla Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderilecektir.

      Başvuruların değerlendirilmesinden sonra dereceye giren kişi ve okul/kurumlara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Söz konusu  “Eğitimde İyi Örnekler Balıkesir 2016” projesine başvurular 01 Nisan 2016 Cuma günü saat 17.00´da sona erecektir.

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.