BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Denetim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

   Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığınca “Rehberlik ve Denetim Değerlendirme Toplantısı” yapıldı
Rehberlik ve Denetim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

       12 Ocak 2016  Salı   günü Müdürlüğümüz toplantı salonunda Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün rehberlik ve denetimi neticesinde elde edilen bulgu ve önerilerle ilgili gerçekleştirilen Rehberlik ve Denetim Değerlendirme Toplantısı” na İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif   Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı. 

      Toplantıda  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Denetim Koordinatörü Maarif Müfettişi  Osman Sarıkaya tarafından sunum eşliğinde  detaylı olarak rehberlik ve denetim sonucunda elde edilen bulgular ve çözüm önerileri paylaşıldı.

BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK ŞEFFAF BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİZ

       İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişi  Osman Sarıkaya’ya özenli çalışması ve sunumu için teşekkür ederek başladığı konuşmalarını “Denetim bizim aynamız. Maarif Müfettişlerimiz resmi olarak da söylenmesi gerekenleri söyleme yetkilileri olmaları dolayısıyla eksik yönlerimizi ve yapmamız gerekenleri çok rahat bir şekilde ifade etmeleri bizler için çok önemli. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak şeffaf bir çalışma içerisindeyiz. Bu konuda diğer illere göre çok iyi bir noktadayız. Başta Maarif Müfettişi Başkanımız Emin Bülent Bayraktar’a, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarıma, Şube Müdürlerime ve diğer personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” sözleriyle tamamlamasının ardından toplantı sona erdi.

                                         

 

13-01-2016  13-01-2016

13-01-2016  13-01-2016

13-01-2016  13-01-2016

                                                                                                                                                        

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.