BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kros Yarışması İl Birincilerinden Müdürümüze Ziyaret

       Kros Yarışması İl Birincisi olan Altıeylül Kurtdereli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kız ve erkek takımı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Kros Yarışması İl Birincilerinden Müdürümüze Ziyaret

        Ziyarete, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat İnal,  Kurtdereli Mesleki ve Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Halil Bakan, Beden Eğitimi Öğretmeni Üzeyir Yüksel ve Kocaeli’de yapılacak grup birinciliği yarışlarında  Balıkesir ilimizi temsil etmeye hak kazanan Kros kız (Milli sporcu Ezgi Akgöz ile Nihal Karakaya, Elif Aktaş, Gül Demir, Gamze Uncu, Sinem Doğan, Sedef Sağlam, Fadime Dal, Ebru Kaplan) ve erkek Takımı öğrencileri (Milli Sporcu Yusuf İzzet Erol ile Mücahit Onay, Yunus Emre Başoğlu, Murat Öksöz, Furkan Gümüş, Mert Adar, Hikmet Altındere) İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.

BALIKESİR’İ BAŞARIYLA TEMSİL EDEN SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ


      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz Kros’ta il birincisi olan öğrencilerimizle tek tek tanışarak bir süre başarıları ve aldıkları dereceler hakkında sohbet etti. Kurtdereli Mesleki veTeknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Halil Bakan’dan okulun genel başarı durumundan, Beden Eğitimi öğretmeni Üzeyir Yüksel’den öğrencilerin sportif başarıları hakkında bilgi aldı. Ardından dereceye giren öğrencilere hitaben, “Başarılarınız bizi çok mutlu ediyor. Sizleri tebrik ediyor, sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen öğretmen ve ailelerinize de teşekkür ediyorum. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Spor faaliyetlerinize derslerinizi ihmal etmeden devam edin. Kocaeli’de yapılacak grup il birinciliği yarışlarında da  Balıkesir’i başarıyla temsil edeceğinize inanıyor başarılarınızın devamını diliyorum’’ dedi ve öğrencilere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.

      Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

 

15-01-2016  15-01-2016

15-01-2016  15-01-2016

15-01-2016  15-01-2016

15-01-2016  15-01-2016

15-01-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.