BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kız Voleybol İl Birincilerinden Müdürümüze Ziyaret

     Genç Kızlar Voleybol B Kategorisi İl Birincisi olan Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kız voleybol takımı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Kız Voleybol İl Birincilerinden Müdürümüze Ziyaret

      Ziyarete, Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Vahit Özden, Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Karakaş ve Voleybol Antrenörü Uğur Baysal ile kız voleybol takımı öğrencileri Beyza Duman, Duygu Baysal, Lale Beyza Pektez, Sinem Özel, Merve Güçbilmez, Selin Can, Nazmiye Sözer, Hacer Ünal, Ebrar Avcı, Sanem Eriş, Sinem Ayer, Aslı Gök, Beyzanur Gülcan katıldı.

      Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Vahit Özden’den okulun genel başarı durumu hakkında bilgi verdi.

TÜRKİYE VE BALKAN ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZ VAR

       Beden Eğitimi öğretmeni Serdar Karakaş öğrencilerin sportif başarılarından bahsederek okulun sportif alanda büyük başarıları olduğunu belirtti. “Balkan Şampiyonu olan 2 judocu, bayanlarda Türkiye şampiyonu 1 güreş sporcusu, 1 Tekvando Türkiye Şampiyonu, Milli Takımda yarışan 5 sporcu öğrencimiz var.” dedi.

      Ardından Voleybol Antrenörü Uğur Baysal öğrencilerin aldığı dereceler ve il birinciliğine giden süreç hakkında açıklamalarda bulundu.  

SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

      İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, kız voleybol takımı öğrencilerimizle tek tek tanışarak bir süre başarıları ve aldıkları dereceler hakkında sohbet etti.  Dereceye giren öğrencilere hitaben, “Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin böylesine sportif alanlarda başarılarıyla adından söz ettirmesi bizi çok mutlu ediyor. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sportif başarılarınızın yanında akademik başarınıza da önem veriniz. Sizleri tebrik ediyor, sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen öğretmen ve ailelerinize de ayrıca teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

BALIKESİR’E EN YAKIN ZAMANDA BİR SPOR LİSESİ YAPMAYI PLANLIYORUZ

     Balıkesir’in tarihten bu güne birçok önemli sporcular yetiştirmiş bir il olduğuna değinen İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, bu kadar önemli sporcular yetiştiren bir ile en yakın zamanda bir Spor Lisesi yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi. Ardından öğrencilere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.

      Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

 

 

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.