BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizden Naciye Kabakçı Anısına Lokma Hayrı

        Hayırsever Merhume Naciye Kabakçı’nın ölüm yıldönümü anısına  Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu ev sahipliğinde lokma hayrı gerçekleştirildi. 
Hayırseverlerimizden Naciye Kabakçı Anısına Lokma Hayrı

     Hayırseverlerimizden Merhume Naciye Kabakçı’nın ailesi ve Okul Aile Birliği işbirliği ile yapılan lokma hayrına Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu Müdürü Rahşan Polat Yaman ile Merhume Naciye Kabakçı’nın kızı Sevinç Kurşun, oğlu Selçuk Kabakçı ve yakınları katıldı.

     Hayırseverlerimizden Merhume Naciye Kabakçı’nın ailesi tarafından Karesi Naciye Kabakçı Anaokulu bahçesinde dökülen lokmalar misafirlere, öğrencilere, öğretmenlere, mahalleliye ve yolda geçenlere ikram edildi.

MİNİK ÖĞRENCİLERLE SOHBET

      Yapılan lokma hayrının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Naciye Kabakçı Anaokulu’nun sınıflarını gezerek okul müdürü Rahşan Polat Yaman’dan okulun eğitim öğretim durumu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Minik öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğretmenlerinden yapılan etkinlikler ve faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

       İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Hayırseverlerimizden Merhume Naciye Kabakçı’ya Allah’tan rahmet, geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

 

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

21-01-2016  21-01-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.